بازیگران ایرانی

خانه > مقالات > عوامل سینمایی > بازیگران > بازیگران زن > نگار فروزنده
عوامل سینمایی و بازیگران
خبرنامه
نام:
*ایمیل:
*موبایل:
 
*درج کد
نگار فروزنده
نگار فروزنده

بیوگرافی نگار فروزنده :

 نگار فروزنده


 نگار فروزنده متولد ۳ تیر ماه  ۱۳۵۷ در شمیران است ، نگار فروزنده دو برادر دارد وتنها دختر خانواده‌ است‌، پس‌ از آنکه‌ دیپلمش‌ رادر رشته‌ انسانی‌ گرفت‌، تحصیل‌ را رها کردو خیلی‌جدی‌ و حرفه‌ای‌ بازیگری‌ را دنبال‌ کرد.  نگار فروزنده در سن‌۱۴ سالگی‌ به‌ تلویزیون‌ معرفی‌ شد فروزنده‌ به‌ غیراز بازیگری‌ به‌ پزشکی‌ و گرافیک‌ نیز علاقه‌ فراوان‌دارد برخلاف‌ چهره‌ مغرورش‌  نگار فروزنده بسیار صمیمی‌ وخونگرم‌ بوده‌ و هر کاری‌ را به‌ عشق‌ مردم‌ و برای‌مخاطبین‌ انجام‌ می‌دهد.
پس از بازی در فیلم ها و مجموعه های نچندان موفق  نگار فروزنده ، شانس حضور در دو فیلم از داریوش مهرجویی را پیدا کرد. اما پس از آن همچنان در انتخاب نقشها چندان دقت به خرج نمی دهد.
 نگار فروزنده بهترین نقش آفرینی اش را در فیلم « کافه ستاره » ثبت کرد، از فعالیتهای هنری اش عبارتند از :

فیلم نگار :
۱-  شرط اول (۱۳۸۸)
۲ -  اخراجیها ۲ (۱۳۸۷)
۳ -  دعوت (۱۳۸۷)
۴ -  محاکمه در خیابان (۱۳۸۷)
۵ -  دایره زنگی (۱۳۸۶)
۶ -  اخراجیها (۱۳۸۵)
۷ -  پاپیتال (۱۳۸۵)
۸ -  کافه ستاره (۱۳۸۳)
۹ -  دعوت به شام (۱۳۷۹)
۱۰ -  میکس (۱۳۷۸)
۱۱ -  داستانهای جزیره (اپیزود اول، دختردایی گمشده) (۱۳۷۷)
۱۲ -  معصوم (۱۳۷۷)
۱۳ -  پشت دیوار شب (۱۳۷۶)
و…….
.................................................................................................................................................................................................................

مصاحبه با نگار فروزنده :


 نگار فروزنده

دوران کودکی :
در سال ۱۳۵۷ در تهران به دنیا آمدم دوران کودکی  خوبی داشتم و همیشه سرم را گرم  می کردم. کلاسهای مختلف می رفتم تا همواره کسی هنر کنم . اگر بیکار هم بودم طبق معمول شیطانی می کردم و از دیوار راست بالا می رفتم و همیشه با دست و پای زخمی به خانه بر می گشتم و مادرم هم با چسب و باند به انتظارم می نشست. تا اگر اتفاقی برایم افتاد اولین کسی باشد که برای بهبودی ام اقدام کند . رشته  تحصیلی ام دیپلم انسانی است و به خاطر علاقه ی وافربه دنیای هنر دوران بازیگری ام را در آموزشگاه سمندریان گذراندم . فرزندان خانواده ی فروزنده را من و برادرم امیر احسان که ۱۰ سال از من بزرگتر ومتاهل هم است . هم چنین پدر و مادری مهربان دارم که برای من زیباترین زیبایی ها دنیا هستند.
چگونه وارد عرصه هنر شدید
یادم می آید که برای سریال چه باید کرد به دنبال بازیگر بودند و تست می گرفتند . اگر اشتباه نکنم سال ۷۱ – ۷۲ بود . به کارگردان سریال مراجعه کردم و پس از تست پذیرفته شدم . پس از آن علاقه ام به هنر بیشتر شد و به کلاسهای بازیگری رفتم و کم کم پله های ترقی را طی کردم و تا کنون در سریالهای بازی های پنهان ، کارگاه علوی ،افق ،گلهای آفتابگردان ،میکس ،دختر دایی ،گمشده  شک ،همسفر ،راه ظلمت ،چوان امروز ، من یک مستاجرم و ریحانه ایفای نقش کرده ام .
هنر و هنرمند
هنر یک زبان است برای بازگویی احساسات درونی هر انسان و به نوعی می توان گفت بیان دیدگاههای هر فرد . هم چنین انسان بدن در هر کاری ،چه شخصی و چه اجتماعی و با حتی خانوادگی . از خصلتهای خوب می باشد من سعی خودم را می کنم که یک هنرمند باشم اما جالب است بگویم که بازیگری پس از مدتی برای هنرمند یکنواخت می شود و تنوع روزهای اولیه ورود به این حرفه را ندارد. اما بازگو کردن آن برایم مشکل است ،من به شخصه خود را آلوده ی این حرفه می دانم.
به ورزش علاقه ای ندارم
شاید عجیب باشد اما می توانم بگویم علاقه زیادی به ورزش ندارم تنها به ورزش شنا علاقه دارم. آن هم فقط برای تفریح  در گذشته سوار کاری هم می کردم اما الان برای تفریح هم که شده وقت ورزش کردن ندارم.

 
منوی کاربری
ایمیل
رمز عبور
 
» عضویت
» یادآوری رمز عبور
تبلیغات مرتبط

© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد. طراحی سایت با مهریاسان