بازیگران ایرانی

خانه > مقالات > فیلم نگار > دیگه چه خبر؟!
عوامل سینمایی و بازیگران
خبرنامه
نام:
*ایمیل:
*موبایل:
 
*درج کد
دیگه چه خبر؟!
دیگه چه خبر؟!

فیلمشناسی دیگه چه خبر؟! :

ديگه چه خبر!؟
 
دیگه چه خبر؟!
کارگردان:     تهمینه میلانی
تهیه‌کننده:      رضا بانکی - تهمینه میلانی - مهدی احمدی‌گرکانی
نویسنده:       تهمینه میلانی
بازیگران:     جهانگیر الماسی
ماهایا پطروسیان
دانیال حکیمی
پروین سلیمانی
فرزانه نشاط‌خواه
رشید اصلانی
حمید جبلی
جعفر بزرگی
زهره صفوی
الناز فیروزآذر
فرهاد حمیدی
ناصر کاشی
پریسا انصاری
سیروس کنزی
مهسا صابری
موسیقی:         ناصر چشم‌آذر
فیلم‌برداری:     رضا بانکی
تدوین:           ایرج گل‌افشان
گونه:             اجتماعی
مدت زمان:     ۱۱۰ دقیقه
کشور:            ایران
زبان:             فارسی

فیلم دیگه چه خبر؟! به کارگردانی و نویسندگی تهمینه میلانی و تهیه‌کنندگی رضا بانکی ٬ تهمینه میلانی و مهدی احمدی‌گرکانی ساخته سال ۱۳۷۰ است.

خلاصه فیلم:
رفتار و شوخي هاي فرشته، دانشجوي باهوش رشته ي ادبيات، موجب سوء تفاهم براي مسئولان دانشكده مي شود. آن ها او را از تحصيل معلق مي كنند. برادرش عباس، كه به كار با كامپيوتر علاقه دارد، به او توصيه مي كند كه كاري پيدا كند. فرشته در يك شركت انتشاراتي مشغول به كار مي شود و عباس يك آدم آهني به نام مبارك مي سازد تا در كارهاي خانه به او كمك كند. عمه خانم به عباس و آدم آهني علاقه اي ندارد. بگو مگوي فرشته با يكي از همكارانش موجب مي شود كه او به نويسندگي علاقه مند شود. فرشته با راهنمايي هاي عباس احساسات قلبي خود را روي كاغذ مي آورد، كه به دست آقاي زندي، رئيس شركت مي رسد جعفر، مستخدم شركت، به فرشته علاقه مند است و خود فرشته به آقاي زندي دلبستگي دارد. فرشته با راهنمايي هاي برادرش و با استفاده از كامپيوتر موفق مي شود مسئولان دانشكده را در مورد نحوه رفتار و سكنات خود قانع كند. روزي كه فرشته براي رفتن به دانشكده قصد دارد از كار در شركت استعفا دهد آقاي آذر به او پيشنهاد ازدواج مي دهد.

جشنواره‌ها:
فیلم دیگه چه خبر؟! در دهمین دوره جشنواره فیلم فجر (۱۳۷۰) در دو بخش نقش اول زن (ماهایا پطروسیان) و نقش دوم زن (پروین سلیمانی) مورد تقدیر قرار می‌گیرد.

این فیلم همچنین در جشنواره‌های بین‌المللی فیلم مسکو (نوزدهمین دوره)، جشنواره بین‌المللی فیلم‌های ایرانی در بخارست، جشنواره بین‌المللی فیلم‌های ایرانی در مرکز فیلم آسیا کلمبو، جشنواره بین‌المللی فیلم‌های ایرانی در مرکز فیلم شیکاگو (پنجمین دوره)، جشنواره بین‌المللی فیلم هند (بیست و ششمین دوره) نیز شرکت کرده‌است.

 
منوی کاربری
ایمیل
رمز عبور
 
» عضویت
» یادآوری رمز عبور
تبلیغات مرتبط

© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد. طراحی سایت با مهریاسان