بازیگران ایرانی

خانه > مقالات > عوامل سینمایی > بازیگران > بازیگران زن > آناهیتا نعمتی
عوامل سینمایی و بازیگران
خبرنامه
نام:
*ایمیل:
*موبایل:
 
*درج کد
آناهیتا نعمتی
آناهیتا نعمتی

بیوگرافی آناهیتا نعمتی :


 آناهیتا نعمتی متولد تیر ماه ۱۳۵۶ در شاهرود است ،  آناهیتا نعمتی همسر سابق ابوالفضل پورعرب است و یک دختر دارد ،  آناهیتا نعمتی با بازی در نقش کوتاهی در فیلم « هیوا » فعالیت سینمایی خود را آغاز کرد . بازی  آناهیتا نعمتی در مجموعه تلویزیونی پر طرفدار « مسافر » شاید یکی از نقاط درخشان بازیگری  آناهیتا نعمتی می باشد.

فیلم نگار :

۱۳۸۹ – برف روی شیروانی داغ
۱۳۸۹ – پایان دوم
۱۳۸۹ – پرستوهای عاشق (به سوی آفتاب)
۱۳۸۹ – یکی از ما دو نفر
۱۳۸۸ – آل
۱۳۸۷ – برخورد خیلی نزدیک
۱۳۸۷ – دعوت
۱۳۸۶ – زن دوم
۱۳۸۵ – پارک وی
۱۳۸۵ – سوغات فرنگ
۱۳۸۴ – شغال
۱۳۸۳ – انتخاب
۱۳۸۰ – زندانی ۷۰۷
۱۳۷۸ – دلباخته
۱۳۷۷ – هیوا
.................................................................................................................................................................................................................

مجموعه تلویزیونی :


۱۳۸۶ – پول کثیف
۱۳۷۹ – مسافر


مصاحبه با آناهیتا نعمتی :


همراه با آناهیتا نعمتی بازیگر موفق سینمای ایران که به تازگی از سفر برگشته جهت آرامش و کمی تفریح به کوه های اطراف تهران می رویم تا نظر او را در مورد تفریح و کوهنوردی بیشتر بدانیم.
آیا کوهنوردی را دوست دارید و چه مواقعی به کوه می روید؟
آناهیتا نعمتی:بله کوهنوردی را دوست دارم چون ورزش خیلی خوبی هستش,معمولا وسط هفته را برای رفتن به کوه انتخاب می کنم.هیچ اتفاق خاصی وادارام به رفتن نمی کند,سکوتش را دوست دارم,این سکوت بزرگ و پرابهت حس هیجان انگیزی به من منتقل می کند.صدای باد,دیدن شهر از آن بالا و حضور تو وسط این جمعیت که به تو تاکید می کند چقدر کوچکی وسط شهر به این بزرگی.به نظرم این جا یک جوری به آسمان نزدیک می شوم.
آیا شب هم به کوه رفته اید و از منظره آن دیدن کرده اید؟
آناهیتا نعمتی:بله,شب های کوه را دوست دارم,به نظرم چراغ های خانه ها,که از ارتفاعات پیداست در شب همان ستارگان زمین هستند.یک سری ستاره ها دیده می شوند,یک سری چشمک می زنند,یک سری دورند,یک سری ستاره هم که در آسمان داری و تو بین این همه ستاره معلقی.
بیشتر با چه کسی کوهنوردی می کنید؟
آناهیتا نعمتی:با شخص خاصی به کوه نمی روم(با خنده).برخی مواقع با دوستانم کمپ می زنیم و برخی مواقع با دخترخاله ام به کوه می روم.بعضی وفت ها که دلم می گیرد تنهایی به کوه می روم و خیلی وقت ها در تنهایی خودم گریه می کنم ولی همین کوهنوردی به من خیلی آرامش می دهد

 
منوی کاربری
ایمیل
رمز عبور
 
» عضویت
» یادآوری رمز عبور
تبلیغات مرتبط

© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد. طراحی سایت با مهریاسان